DUYURU... ,   BOZKANDAK FM ANDROİD UYGULAMAMIZ YAYINDA. ÜCRETSİZ, HEMEN İNDİR. ...    |           DUYURU... ,   BOZKANDAK FM MOBİL RADYO UYGULAMASI HİZMETE GİRMİŞTİR. IOS/ANDROID/WINDOWS SÜRÜMLÜ AKILLI TELEFON VE TABLETLERDEN DİNLEYEBİLİRSİNİZ. BOZKANDAK FM ŞİMDİ SİZE DAHA YAKIN...    |         
 
 
 

BOZKANDAK FM ANDRO TURK UYGULUMASINDA

 
12 farklı kategoride ulusal ve yerel radyo kanalları ile her zevke hitap eden bir radyo uygulaması düşünün... Pop, arabesk, nostalji, rock, halk müziği ve çok daha fazlası AndroTurk Radyo'da!


Değerli Bozkandak FM takipcileri,

Ulusal ve yerel ortalama 600 radyoyu bünyesinde barındıran ANDRO TURK RADYO uygulamasına bugün itibariyle BOZKANDAK FM [Yöresel-> Karaman] kategorisine eklendi.

Yapmanız gereken bedava olan uygulamayı telefonunuza indirip kurmanız. Kurulum bittikten sonra uygulama içindeki arama çubuğuna BOZKANDAK FM yazıp aratın.
Bozkandak FMin sağındaki yıldızı tıklayarak aktifleştirin böylece favorilerinize(sık kullanılanlar) eklemiş olacaksınız.

Uygulamayı her kullandığınızda [My Favorites] bölümünde kolayca bulabileceksiniz.
Android sürümlü akıllı telefon veya tabletler için Play Store veya IPHONE ve IPAD telefon veya tabletler için AppStore den hemen indir kullanmaya başla bir tıkla Bozkandak FM i dinle...

12 farklı kategoride ulusal ve erel radyo kanalları ile her zevke hitap eden bir radyo uygulaması düşünün... Pop, arabesk, nostalji, rock, halk müziği ve çok daha fazlası AndroTurk Radyoda!


Untuma!.. Dinlemiyorsan 1 kişi eksiğiz.
Bozkandak FM ŞİMDİ SİZE DAHA YAKIN

Bozkandak FM yönetimi

 
Tarih       : 08 Mart 2016
 
 

 

     
   Dinlemiyorsan 1 kişi eksiğiz. Şimdi size daha yakın...  
  Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019 ® DJ GİRİŞ

 

RadyoSitesiKur