DUYURU... ,   BOZKANDAK FM ANDROİD UYGULAMAMIZ YAYINDA. ÜCRETSİZ, HEMEN İNDİR. ...    |           DUYURU... ,   BOZKANDAK FM MOBİL RADYO UYGULAMASI HİZMETE GİRMİŞTİR. IOS/ANDROID/WINDOWS SÜRÜMLÜ AKILLI TELEFON VE TABLETLERDEN DİNLEYEBİLİRSİNİZ. BOZKANDAK FM ŞİMDİ SİZE DAHA YAKIN...    |         
 
 

Saygı değer dinleyicilerimiz,

Bozkandak köyü Karaman’ın güney batısına düşer. Köyümüz Hacıbaba dağının güneyindeki küçük bir tepenin güneyinde yer alan şirin bir iç Anadolu köyüdür. Karaman’a bağlıdır ve uzaklığı 35 km. dir.

Bozkandak köyü dışında Karaman, Konya ve İzmir başta olmak üzere yurtdışında başta Hollanda, Fransa, Belçika, Almanya, Danimarka, İsviçre ve İsveç gibi ülkelerde ikamet etmekte olan çok sayıda insanımız bulunmaktadır.

Çağın gerektirdiği ve teknolojinin verdiği imkanlar dahilinde Bozkandak köyü adına değişik iletişim ve bilgilendirme platfomlar ve alanları 2002’li yılların başından itibaren inisiyatif alan köylülerimiz tarafından dünyanın her yerinde bulunan ikamet eden insanlarımızın hizmetine sunulmaktadır.

Bunlardan bazıları internet sitesi, çok sayıda facebook sayfası ile bilgilendirilme yapılmaktadır.

Her ne kadar öncelerden amatör denebilinecek radyo yayınları yapılmış isede son atılan adımla gerçek manada internet üzerinden her yerde dinlenebilme olanağı sağlayan internet radyosunu Bozkandak FM şubat 2016’dan itibaren 7/24 kesintisiz yayın yapmaktadır.

Her gün biraz daha büyümekte olan Bozkandak FM uzun soluklu ve önümüzdeki dönemlerde kesintisiz yayınları devam edecektir.

Bu verilen hizmetlerin dinleyicilerimiz, takipcilerimiz tarafından takdir edileceğini kendi dinlemekle kalmayıp yakın eş, dost ve arkadaşlarına tavsiye ederek dinleyici kitlemizin büyümesinde katkıda bulunacağını umuyoruz.

Daha büyük Bozkandak FM ailesinde buluşmak üzere.

Bozkandak FM ŞİMDİ SİZE DAHA YAKIN

Untuma!.. Dinlemiyorsan 1 kişi eksiğiz.

Sağlıcakla kalın.

Bozkandak FM yönetimi

 

     
   Dinlemiyorsan 1 kişi eksiğiz. Şimdi size daha yakın...  
  Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2019 ® DJ GİRİŞ

 

RadyoSitesiKur